Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 9 października 2012

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Hej Kochane,
troszkę tutaj zamieszałam, ale wiadomo. Nowe wybory - nie wiadomo czy są dobre i zaczynają się dylematy. Ale chyba wyszłam z tego.

Zostanę na tych zaocznych i będę szukać pracy.
Okaże się co z tego wyjdzie po tym semestrze...

A TERAZ PROŚBA DO WAS:
*Może mi któraś studentka/była studentka zaoczna poradzić czy uczyć się od JUŻ ze zjazdu na zjazd czy dać sobie trochę czasu* , bo sama nie umiem się określić, gdyż na studiach bardzo przytłacza mnie to, że nie ma w ogóle określonego zakresu - co mam wiedzieć - jakie zagadnienia dokładnie.
Mam iść do księgarni, wziąć np książkę od chemii i nauczyć się jej całej ?? Ehh ja nic z tego nie rozumiem.. czasem myślę, że studia są dla tych obeznanych bo nowe osoby się tylko gubią. Proszę o poradę. DZIĘKUJĘ :*
  • awatar ♥DoOcia♥: Ja tez bym nic nie wiedziała i sama jeszcze nie wiem czy pójdę na studia :p A Tobię życzę powodzenia :)
  • awatar *Just kidding*: powtarzaj sobie to czego się dowiedziałaś na ćwiczeniach/poczytaj wykłady..:) każdy ma inny sposób na naukę. Ja raczej nigdy nie uczę się systematycznie niestety.. zaczynam dopiero jakiś miesiąc przed sesją zabierać się na serio. No chyba że prof. wymaga by na następnych zajęciach być przygotowanym i zadaje pytania- wtedy trzeba od razu:)
  • awatar *Just kidding*: @❀PoProstuAngi❀: chyba tylko wybitne jednostki potrafią uczyć się z dnia na dzień. I wybitne kujony ;) nie śmieję się z nich, w sumie podziwiam, to później dużo ułatwia:) brat mojego chłopaka to taki właśnie kujonek:)
Pokaż wszystkie (16) ›