Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 16 września 2012

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witajcie.
Z tego co czytam na pingerku dużo osóbek nie ma humoru,
bądź nic się Wam nie chce.. Mam to samo. A do tego od wczoraj wieczora boli mnie tak brzuch, że pół nocy nie spałam :( nie wiem co jest. Dziś nic nie jem prócz śniadania, bo tak boli... Mam nadzieję, że szybko to coś minie. A jak Wam mija niedziela ??

Przy okazji dodam *recenzję filmu* - propozycja na już :D

*FILM "Big love" - melodramat, thriller*
7419638.3.jpg


*OPIS* Gdy Emilia ma 16 lat poznaje 24 letniego Maćka, który otwiera przed nią świat namiętności oraz młodzieńczego buntu. Pod wpływem Maćka opuszcza dom, w którym mieszka z rodzicami aby wprowadzić się do niego. Rozpoczyna wymarzoną karierę piosenkarki. Wraz z zespołem zaczyna odnosić pierwsze poważne sukcesy. Wraz z falą popularności zakochani zaczynają się oddalać od siebie. Emilia przeobraziła się w kobietę wampa i odstawia Maćka na boczny tor.

*MOJA OPINIA* Film na początku wydaje się denny, bo w końcu czego można się spodziewać na polskim filmie?? Lecz jednak wzbudził moje zainteresowanie. Jest dość przybijający, smutny. Polecam na chłodny, jesienny wieczór. Ale jeśli ktoś nie lubi polskiego kina, to niech lepiej nie włącza, gdyż nie można aż tak dużo od niego oczekiwać :D nie jest jakiś meeega, kto widział to wie. Ja osobiście polecam ciekawym :)

*MOJA OCENA* 6/10

POZDRAWIAM :* jutro dodam pazurki, które zrobiłam na projekt pazurkowy - justine145.pinger.pl/m/14599538/paznokciowa-zabawa

Przy okazji zapraszam :D można się jeszcze dołączyć. Miłego popołudnia :*
  • awatar Kaasiaa20: Big love średnio mi się podobało spodziewałam się czegoś lepszego ;/
  • awatar MalinowaPanna: Ja nie przepadam za polskimi filmami, ale obejrzę, chociażby ze względu na Antoniego Pawlickiego xD xD Hihi
  • awatar Marlenails: @Kaasiaa20: noo :D zawsze mogło być lepiej :)
Pokaż wszystkie (22) ›