Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 7 września 2012

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witajcie !! :D
kolejne 2h jazdy za mną. Było supcio, jechałam na drodze szybszego ruchu wbijając wreszcie szósty bieg. Trochę to dziwne uczucie, ale da się przyzwyczaić :D Jeszcze tylko 3 i w środę egzamin !!
Boję się jak cholera, bo wiem ile jest dziwnych i nieprzewidywalnych
sytuacji na drodze :( ehh :/ no ale mam nadzieję, że nawet jak nie zdam
to tragedii nie będzie i szybko dostanę drugi termin. Nie nastawiam się
na żadną ewentualność, co będzie - czas pokaże ... :D

Jesienna pora wykańcza mój organizm, już czuję się chora,
a te niższe temperatury sprawiają, że nawet polar mi nie pomaga..
Jest mi straszliwie zimno :/ ludzie w krótkich rękawkach śmigają a ja co?
Masakra :P ...

Dziś wpis o wszystkim i niczym, zastanawiałam się czy nie dodawać
czasem po parę *inspiracji paznokciowych* z neta, co Wy o tym myślicie, chcecie ? Mam już sporo - ponad 400 na dysku :) mogłabym wrzucać po np. 5 czasami :D

Zacznę już dziś, a Wy mi napiszcie czy to dobry pomysł.?
Jutro dodam swoje pazurki.. a i ze wzorkiem jak na razie nikt nie wpadł na motyw jaki na nich zamieściłam :D tzn. motyw jest zwierzęcy, ale to nie żadne typowe cętki czy zebra :D wg mnie wszystkie zwierzęta zasługują na to by być na pazurkach :> hehe..

pozdrawiam i zostawiam Wam kilka pierwszych inspiracji :)
1)
1.jpg

2)
2.jpg

3)
3.png

4)
4.jpg

5)
5.png


BUZIAK :*
  • awatar margolika: 100? niezły wynik :D u mnie nie było szans na takie prędkości, chociaż rekompensuje mi to chłopak na motorze :P a inspiracje jak najbardziej!
  • awatar Sombra: Nareszcie! Doczekałam się :) Co do egzaminu dam Ci radę, która "niby" działa. Nie zdać testów to siara, trochę mniejsza siara nie zdać placu, ale mi np. zgasł na łuku przy ruszaniu i na wzniesieniu i i tak wyjechałam z placu, a jak już plac masz za sobą to sobie mocno "oddychnij" i pomyśl sobie " jadę na luzie, umiem jeździć, a to co się stanie na drodze to nie wiem. Od niego (egz.) zależy czy zdam, więc wrzucam na luz i dobrze się bawię". Ja tak myślałam i pomimo błędów zdałam egzamin za pierwszym razem. Ogólnie uwielbiałam miasto, więc jak już wyjechałam to kolana przestały mi się trząść, bo to straszne jak nogi nie mogłam na łuku opanować, a nawet ją biła. Powodzenia! Co do paznokci, możesz wstawiać :) Twój blog więc robisz co chcesz :)
  • awatar I need to say it onc: Będzie dobrze ;) ja w poniedziałek zdaję teorię, a potem zapisuje się na egzamin. Boję się praktyki jak jasna cholera.
Pokaż wszystkie (37) ›