Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 2 listopada 2013

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witajcie :)
Przepraszam, że zaś Was zaniedbuję, szczerze mówiąc nie mam czasu na swoje własne "sesje" zdjęciowe i stąd brak ich na blogu.

Jak wiecie albo i nie, muszę wykonać rezonans magnetyczny.. Dzwonimy z K. wszędzie gdzie wiemy, że go wykonują oczywiście w Naszych okolicach i jedyne terminy jakie mi proponują ze skierowaniem z napisem PILNE! to terminy na kwiecień przyszłego roku !!! :/ po prostu żenada. Nienawidzę Naszego kraju, tej polityki !! Tyle naszej kasy idzie w błoto na ubezpieczenia i składki, a jak co do czego to nie ma kto nas przyjmować :/ coś okropnego... A prywatnie nie pójdę, bo już wystarczy że studia mam bardzo kosztowne.

Ehh także z tej strony nieciekawie wręcz fatalnie, poza tym życie jakoś mija.. Patrzę na wszystko z dystansem.

Nie obchodzę Halloween, ale dla osóbek które lubią się zabawić stworzyłam w tym roku kolejny pomysł na mroczny manicure:

pajaki44.jpg


pajaki22.jpg

Byliście na cmentarzach ? Ja z moim K. byliśmy wieczorkiem u Naszych Dziadków i przy okazji jak co roku podziwialiśmy ten "trzeci wymiar" jaki wkrada się za sprawą tylu światełek :) coś wspaniałego !!! Czemu tak zawsze nie ma ? Denerwuje mnie że ludzie pamiętają o swoich bliskich jedynie na pokaz, raz na rok :/ Ja nie pałam sympatią do takich Dni.. Ale co kto woli oczywiście :)

BUZIAKI :*
Pokaż wszystkie (16) ›