Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 16 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witam Was Kochane bardzo serdecznie :*

Dziś napisałam dwa egzaminy i niestety tak jak myślałam, jestem niezadowolona z siebie i tego co napisałam.. Mogłam dużo lepiej, no ale ja tak mam zawsze, nie doczytam akurat tego co oni dają na teście... Moja ambicja zawsze omijała najniższe stopnie, a teraz w sumie chyba na pewne 3 pozaliczam i tak to zostawię, bo już nie mam siły. Ale jest też dobra wiadomość, jestem jedną z grona osób które zaliczyły egzamin z chemii i to na 5....wśród wielu dziewczyn, które niestety nie podołały, więc jestem z tego dumna !! :) i tego będę się trzymać. Jeszcze w tym tygodniu jakoś zmobilizować się do nauki, napisać na to 3-4 te dwa ostatnie egzaminy, oddać sprawozdanie z laboratorium i tyle.. Nie ma sensu gonić za tymi piątkami, ważne żeby zaliczyć, bo 8 testów/egzaminów w sesji to za dużo jak na mój mózg :P heh^^ Tak więc jeszcze tydzień mnie tu nie będzie tak czynnie, a potem planuję wrócić pełną parą. Mam nadzieję, że mi się to uda tak jak chcę, a na pewno regularnie Was komentować. . .

W tym wpisie chciałam Wam przedstawić moje nowe dwa świecidełka z promocji, w których jestem bezgranicznie zakochana :) Razem - łańcuszek + pierścionek wyniosły mnie 12zł więc myślę, że było warto :)

1..jpg


2..jpg


3..jpg


Ja kończę ten wpis właśnie takim akcentem i zaczynam dalej komentować ponad 500 zaległych wpisów :P heheh.. więc troszkę pracy mam na dzisiejszy wieczór. BUZIAKI :*
Pokaż wszystkie (50) ›