Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 1 marca 2013

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witajcie !!!

*Ogłaszam wielkie otwarcie kolejnej edycji wyzwania pazurkowego !!!*

Od dziś przez kolejne 9 tygodni, nie ma "zmiłuj się", nie ma "nie chce mi się" robić nowego wzorku na paznokciach. Oto przed Wami nowe oblicze wyzwania, powód motywacji - by zmyć z pazurków stary lakier i oddać się lakierowej twórczości :) WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU - jeżeli nie masz czasu bądź weny do kolejnego wzorku możesz odpuścić, wyzwanie do niczego NIE ZOBOWIĄZUJE !! Mam nadzieję jednak, że jesteście twarde, potraficie dać z siebie wszystko, poświęcić tą godzinkę lub półtorej aby móc być dumne z tego, że udało się Wam brać udział we wszystkich tygodniach wyzwania. Jak to mówią - "dla chcącego nic trudnego" :)

*BIERZEMY LAKIERY W DŁOŃ I ZACZYNAMY !!* :)

Rozkład jazdy:
wyzwanie paznokciowe II EDYCJA.jpg


Proszę o uważne przeczytanie całego banerka i najlepiej zapisanie go sobie na dysku [po kliknięciu na niego się powiększy] :)

*Mail na który proszę wysyłać pazurki* DO WYZNACZONEJ DATY to: gwiazdkadg.pinger@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie jeśli czegoś nie rozumiecie proszę śmiało pisać pod tym postem bądź na priv :)
  • awatar xpazurrrkix: już się robi ;)
  • awatar vasios: czekam na prace :D
  • awatar Malinowa188: Zapraszam do grupy na fb : www.facebook.com/groups/165213603632341/ Jest to grupa dla BLOGGERÓW Będziemy mogli poznać blogi innych i pokazać swój. Z czasem będa pojawiac się akcje w których będzie można przetestowac różne produkty ;) Zapraszamy :)
Pokaż wszystkie (16) ›