Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 14 maja 2013

Liczba wpisów: 2

gwiazdkadg
 
Witajcie :)
Właśnie stworzyłam pomocną mi tabelę z osóbkami, które brały udział w wyzwaniu. Jednakże te, które brały udział gościnnie [1-2 razy] i w związku z tym nie mają szansy na losowanie nagrody za udział po prostu nie są umieszczone w tabeli :)

miniNagrody - dwie jak w I edycji będą losowane:
PIERWSZA NAGRODA spośród osóbek biorących udział w każdym tygodniu - MAX 9 :)
DRUGA miniNAGRODA spośród osób biorących udział w minimum 3 tygodniach wyzwania :)

Myślę, że tak będzie sprawiedliwie. Losowanie oraz wyniki powinnam jak się wyrobię podać jutro :) Osóbki, które zostaną pokazane na zwycięskich losach, zostaną o tym poinformowane w wiadomości prywatnej i bardzo proszę zwyciężczynie o podanie adresów :)

Noo chyba wszystko jest jasne :D ?

Oto lista:
tabela osoby.pngBuziaki :* - dobranoc ;)
  • awatar SiadajPrzyKawie: ooo proszę :D
  • awatar MandiWoo: uhuhuh ! :3 jestem tu xd :D czekamy na wyniki :)
  • awatar Silminyel: 13 osób brało udział co tydzień, tj ok 7% szans na wylosowanie w 1 losowaniu + 20 osób, które brały udział min 3 razy, tj 33 osoby do drugiego losowania, czyli ok 3% szans na wylosowanie w 2 losowaniu dla osoby, która brała udział 9 razy, co w sumie daje 10% szans na wylosowanie dla osoby, która brała udział 9 razy. W sumie 139899 razy (ponad milion) większe niż trafienie 6 w lotto. Tyle, że za lotka trzeba płacić, grając regularnie, z reszta baardzo dużo. Nadal nie rozumiem ludzi, którzy nie biorą udziału w tym Twoim wyzwanku :D PS. Dla osób, które brały udział 3-8 razy prawdopodobieńswo wylosowania = 3% ^^ Od piątku nie miałam w ogóle matematyki, brakuje mi jej, więc desperacko liczę wszystko co możliwe, stąd mój komentarz Pozdrawiam i dziękuję gorąco za te 10% szansy :D (co w zestawieniu z moim szczęściem maleje do ok 2%, ale pomińmy to ;P )
Pokaż wszystkie (5) ›