Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 16 maja 2013

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witam bardzo serdecznie :)

Dziś dość szybki post, wszystko zostanie pokazane w tym oto filmiku..

Od razu przepraszam za jakość obrazu i niedociągnięcia - kręciłam sama jedną ręką, a drugą losowałam i odplątywałam losy, więc słabo widać, ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, nigdy jeszcze nie nagrywałam filmików.Nie podam w tym poście kto wygrał, mam nadzieję, że dziewczyny wylosowane będą widziały siebie w filmiku :) bardzo serdecznie gratuluję, dziękuję za udział KAŻDEMU Z OSOBNA - stąd mini-NAGRODA dla wszystkich i porobiłam sklejki z każdego tygodnia i wstawiłam w filmik. Mam nadzieję, że Wam się to spodoba :)

*Dziewczyny, które dostaną nagrody proszę o przesłanie mi swoich adresów najlepiej na pocztę: gwiazdkadg@gmail.com*

*DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ I MAM NADZIEJĘ, ŻE W KOLEJNEJ EDYCJI TEŻ ZECHCECIE BRAĆ UDZIAŁ* !!!
  • awatar Silminyel: Gratuluję dziewczynom, którym się udało :D Mi niestety tym razem się nie poszczęściło, ale tak łatwo się mnie nie pozbędziesz, jeszcze dam o sobie znać w kolejnej edycji! <mwahahah! -tu miał być szaleńczy śmiech, wiem, nie bardzo wyszło> Za to, znalazłam swoje szponki 3 razy w filmiku, więc jest sukces :D Jeszcze raz dziękuję gorąco i czekam na kolejną edycję i nową dawkę inspiracji.
  • awatar xpazurrrkix: gratuluję ;)
  • awatar Marlenails: @Silminyel: :) miło mi !! mam nadzieję, że weźmiecie wszystkieee udział :D bo jest dobra zabawa - a to przecież najważniejsze :D
Pokaż wszystkie (13) ›