Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 3 maja 2013

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Hejka :)
U Was też taka beznadziejna pogoda za oknami?
Niestety od wczoraj u mnie leje jak z cebra i nie zanosi się na pozytywne zmiany :/ ale na szczęście nie zniechęca mnie to do wymyślania coraz to trudniejszych wzorków.. Poniżej mogłyście zauważyć, że rozwijam swój talent i rzucam się na głęboką wodę.. Czy jest tak i w tym przypadku? - ocenicie same :)

Jak już kiedyś wspomniałam biorę udział w projekcie "Trendy" organizowanym na blogspocie :)

projekt trendy.jpg


Tematem tego tygodnia jest "Biel i turkus"
Jak już zauważyłyście tydzień temu moje zdobienia w projekcie "Trendy" są inspirowane poszczególnymi ubrankami. Tym razem padło na turkusową bluzeczkę z koronkowym kołnierzykiem... Mogę z przekonaniem dodać, że pokochałam robić takie wymagające wzorki, bo jak potem to oglądam to aż mi cieplej na duszy, że potrafię coś więcej niż nałożyć na paznokcie tylko kolor :) choć oczywiście nie uważam, że nakładanie jednego koloru na paznokcie jest złe czy coś :) nie,nie - sama czasem takie noszę!!!

Zdobienie wykonałam na dwóch rękach, ale w tym przypadku uważam, że koronkę zrobić lewą ręką to propozycja tylko dla hardkorowych cierpliwców :) - czyli ludzi którzy lubią wyzwania !! Polecam popróbować, gdyż satysfakcja gwarantowana, a efekt chyba niczego sobie?

To przechodzę do zdjęć:

kor44.jpg


koronka.jpg


kor22.jpg*WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ RZECZY KTÓRE UŻYŁAM DO WYKONANIA ZDOBIENIA ZNAJDZIECIE TU: marlenails.blogspot.com* :)
Serdecznie zapraszam !!

Dla osób, którym przeszkadza, że czasem napiszę, iż fotki nie odzwierciedlają do końca uroku moich tworków tutaj informuję, że jest to  w 100% odzwierciedlone z czego jestem bardzo dumna :)

POZDRAWIAM :* życzę słońca i wielu uśmiechów !!
Marlena