Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 16 lutego 2014

Liczba wpisów: 2

gwiazdkadg
 
Hej :)

Dzisiaj napisałam ostatni egzamin. Ogólnie sesja zakończona (dla mnie) bez poprawek. Cudowne uczucie utrzymać wysoką średnią. Teraz jedynie trzeba się zmobilizować i uczyć bardziej systematycznie. Ahhh fajne jest uczucie "wolności" hehe. Polecam każdemu :P To teraz przede mną IV semestr studiów i kolejne nowe wyzwania !

Bilans z sesji:
5 egzaminów i 10 zaliczeń z czego każde w formie testu (czasem z pytaniami otwartymi) lub zaliczenie ćwiczeń czyli praktyka - masaż klasyczny i kosmetyka pielęgnacyjna oraz doraźna pomoc medyczna.


Buziaki :* Miłego wieczorka
  • awatar pat18s: gratuluję :* zdolna bestia z ciebie :)
  • awatar Czeery: Gratulacje:*
  • awatar Paznokciowo: ciężkie te Twoje studia. to teraz troszkę odpoczniesz :)
Pokaż wszystkie (11) ›
 

gwiazdkadg
 
Na wstępie bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :) faktycznie te studia do najłatwiejszych nie należą, dużo materiału z zakresu medycyny. .

Ale o czym chciałam napisać...moje włosy. W grudniu pisałam że idę zrobić ombre - byłam i niestety wydałam 160zł w błoto ! Kobieta pofarbowała miejsca w których miałam odrosty na ciemny kolor (mam ciemne odrosty) i w zasadzie nic nie zrobiła, wyszłam z tym co miałam przed wejściem :/ a teraz w sumie nie wiem co robić. Szkoda mi zaś wydawać pieniędzy i może jakoś przetrwam i zapuszczę odrost - chcę wrócić do swojego kolorku - brązu (bynajmniej od 2 miesięcy mam taki zamiar) chociaż kocham blondy :(

No to się wygadałam :P hehe... to tak tłumacząc moje włosy na przyszłych fotkach - bo nie wyglądają zbyt urokliwie, ale chociaż są dużo zdrowsze i dłuższe niż kiedyś (tak myślę)

Paaa :*
  • awatar poocahontazz: Niestety mam to samo-chciałabym,a się boję;)mam już duży odrost i patrzeć nie mogę:)
  • awatar niezwyczajnie o zwyczajnym: czekam na zdjecia :)
  • awatar rokiowca: Ja tam nigdy nie farbowałam włosów, bo bym chyba łysa chodziła. Mam suche włosy jak wiór. Niedawno dowiedziałam się, z niby ja włosy farbowałam, bo mam odrosty. :o Zazwyczaj osoby, które chcą wrócić do naturalnego koloru to i tak zaraz farbują. :D Chciałabym Cię zobaczyć w naturalnych. :D
Pokaż wszystkie (9) ›