Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 10 marca 2014

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witajcie :)
Aż mi głupio, że tutaj kompletnie nic nie napisałam z okazji Dnia Kobiet, ale mam nadzieję że mi wybaczycie (był post na instagramie). I tak wiecie, że życzę Wam wszystkiego co najlepsze !! Żeby każde Wasze plany ujrzały światło dzienne a uśmiech nie schodził z twarzy :* !!

Dziś chciałam napisać o tych nieszczęsnych pędzlach co zamówiłam pod koniec lutego. Doszły do mnie w piątek, sprawdziłam je - pociągałam delikatnie za włoski, sprawdziłam sztywność.. Oczywiście wiadomo że nie był to oryginalny produkt i bez zastanowienia je zwróciłam. Włoski z kilku pędzli wypadały, pojedyncze ale jednak... Pędzle były miękkie - tu nie miałabym im nic do zarzucenia. Ogólnie jakość nie jest zła i na pewno wiele osób które zakupiło będzie zadowolonych. Ja jednak z założenia chciałam mieć coś profesjonalnego i "z wyższej półki" a na takich portalach jak www.citeam.pl już nigdy nic nie zamówię.

W każdym razie dzisiaj odesłałam pędzle, czekam na pieniążki i planuję zakup innych pędzli. Raczej firmy Hakuro, ale które to kompletnie nie mam pojęcia :/ chciałabym jakieś dobre - do rozcierania, nakładania cieni..


Ok, rozpisałam się ale już kończę. Miłego wieczorku, buziaki :*

Troszkę wiosny dla Was :) !
kww.png
  • awatar pat18s: Masz rację Hakuro ma bardzo dobre pędzle :)
  • awatar MalinowaPanna: Hakuro to dobry wybór :) Ja mam swoje ponad rok i nie wypadł mi z nich jeszcze ani jeden włosek, poważnie :) A co do wyboru... Może po prostu poszukaj jakiegoś forum, które są najbardziej polecane?
  • awatar piska: Hakuro są wspaniałe, mi jeden pędzel padł po 3 latach, włosie wychodzi z niego garściami, reszta po tym samym okresie śmiga :)
Pokaż wszystkie (9) ›