Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 21 marca 2014

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Hejka,
dzisiaj troszkę inny post niż zwykle. Nie wiem czy pamiętacie ale 20 lutego czy jakoś tak napisałam, że zaczynam "wyzwanie przysiadowe" wg rozpiski jaka krążyła w sieci.

No i teraz mogę napisać o rezultatach gdyż z dniem dzisiejszym zakończyłam 30 dniowe wyzwanie. Efektów niestety nie uwieczniałam na zdjęciach czego w sumie troszkę żałuję ale mogę napisać swoje obserwacje.

Po 1 tylko chwile bolały mnie kolana, jednak nauczenie sie techniki prawdziwych squatów popłaca i już w ogóle nie doskwiera mi ból kolan :)
Po 2 ja wykonywałam przysiady zawsze od razu po wstaniu z łóżka bez śniadania w seriach po 50x.
Po 3 efekty: co dzień mam zakwasy, które towarzyszą mi aż do teraz i jest to (nie)MIŁE uczucie, gdyż wiem że to co robię działa ! Na pewno mięśnie stały się silniejsze, twardsze i dużo ładniej się prezentują. Pośladki nie obwisają, cellulitu praktycznie nie mam, nogi wysmukliły się, z ud poszło jakieś 2cm ale niestety mogę tylko się domyślać ile gdyż też tego nie mierzyłam :P ale piszę co widzę, po prostu.. Ogólnie polepszyła mi się kondycja.

Jak oceniam wyzwanie?
-świetna sprawa by zacząć ćwiczyć regularnie, dobry wstęp do innych ćwiczeń no i też dobre na zachętę, gdyż widać efekty tego co robimy !
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, a od poniedziałku będę robiła po 100 przysiadów dziennie, ot tak dla zdrowia i żeby mięśnie nie myślały że dałam im spokój :) do tego zacznę robić inne, ambitniejsze ćwiczenia z MelB lub innymi. Tak z 20min na dzień oczywiście nie co dziennie ;p

Tak się prezentuje w dniu dzisiejszym moja tabelka:
przysiady.jpg


Buziaki :*
Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieję że nie macie mi za złe że nie zrobiłam zdjęć :/ ehh..
  • awatar Miranda_87: Ja jestem dopiero na 11 dniu:) Miałaś zakwasy w posladkach? Ja mam tylko w udach i sie zastanawiam czy wszystko robie tak jak trzeba:)
  • awatar Marlenails: @Miranda_87: Powodzenia :D nie poddawaj się bo efekty widać i człowiek lepiej się czuje jak coś robi :) Zakwasy mam nawet dzisiaj, bo zwiększanie liczby przysiadów co dzień daje zakwasy niestety :/ mam pod pośladkami takie delikatne, ale za do w tylnych partiach ud mam mega duże :D i cieszy mnie to mimo bólu !!
  • awatar Iwaa.<3: Także robiłam :)
Pokaż wszystkie (7) ›