Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 22 marca 2014

Liczba wpisów: 3

gwiazdkadg
 
Hej !!
Dzisiaj jest dla mnie i K. wielki dzień, bowiem 6 lat temu 22 marca 2008r. weszliśmy w związek, który trwa do dzisiaj :) także ten, no - świętujemy !! :)

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być tyle lat z taką wspaniałą osobą!


891-milosc-serce-napis-roza.jpgPozdrawiam, ja niestety idę do szkoły ale dziś tylko na 3h :) także będzie czas na romantyczny obiadek !!
  • awatar Sylvia Stylizacje: Wszystkiego najlepszego ;) my obchodzimy nasze 6 lat jutro :) ale chyba bedzie to taki zwykly dzien
  • awatar Marlenails: @TreatMeLikeALady: gratuluję :) u mnie rocznice nigdy nie są zwykłe, lubimy uczcić nasz dzień :D
  • awatar InMyLittleWorld: Szczęścia :*
Pokaż wszystkie (12) ›
 

gwiazdkadg
 
Witam ponownie dzisiaj,
wróciłam ze szkoły i coś mnie tchnęło żeby pokazać Wam kolejne efekty moich ''zabaw'' z cieniami. Są to jedne z moich pierwszych wyczynów w tym temacie więc za rady i wskazówki będę wdzięczna szczególnie. Ten makijaż powstał bardzo dawno bo gdzieś pod koniec stycznia i nie wiem jakim cudem zapomniałam go tutaj wrzucić. Ale dziś to chcę nadrobić.. Podobno fiolety pasują do zielonawych/szarych oczu więc...

mak33.png


mak11.png


mak22.pngPozdrawiam :) Miłego dnia !
  • awatar niezwyczajnie o zwyczajnym: piekny :* ale ktoś znowu zapomniał dopieścić dolna powieke :P
  • awatar million colors: dokładnie, doskonały początek :) dolna powieka to raz, druga sprawa to blendowanie cieni ku górze, trzecia, kreska powinna bardziej "przylegać" do linii rzęs i grzebykiem przejechać po rzęskach, żeby nie były sklejone :)
  • awatar Tusiaczkowy Robak: bardzo ładnie
Pokaż wszystkie (20) ›