Wpisy użytkownika Marlenails z dnia 2 maja 2015

Liczba wpisów: 1

gwiazdkadg
 
Witam cieplutko ;)
Niestety w długi weekend pogoda nie dopisuje.. Ja siedzę w domu i odpoczywam, bo ostatnio ciągle jestem w pracy jak nie w jednej to w drugiej, no i jeszcze szkoła i pisanie licencjatu..

Dawno nie pisałam, bo nie było o czym i nie było kiedy. Teraz mogę się wreszcie pochwalić co u mnie bo chyba się udało i mam drugą pracę już bardziej w moim zawodzie i w kręgu moich zainteresowań, bowiem maluję pazurki w salonie typowo pazurkowym :D póki co tylko manicure, ale za pedi też się wezmę z czasem :) jestem zadowolona że życie spłatało mi takiego psikusa i dało szansę. Poza tym jeszcze mam etat na stacji paliw i próbuję to jakoś wszystko pogodzić ze studiami ;p nie jest łatwo, ale jest przyjemnie i intensywnie. Poza tym co 2-3 dni ćwiczę z Ewą Chodakowską i realizuję moją pasję dot. fotografowania. Byłam niedawno na jednej nieprofesjonalnej sesji zdjęciowej, którą miło wspominam, a zdjęcie poniżej to mam nadzieję zapowiedź efektów..

m1.JPGBuziaki :*
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda z moich dawnych "znajomych". Ja Was wszystkich dziś właśnie czytałam :D ale niestety nie komentuję bo ogarnęłam ponad 300 Waszych wpisów :(
  • awatar eM-: bardzo ładny masz kolor :) ja niestety weekend mam bardzo pracujący :( znam to dwa etaty i studia, nie zazdroszcze ale wiem jaką będziesz miała satysfakcję jak uda Ci się wszystko pogodzić :)
  • awatar vasios: WOW widzę szalejesz , super że Ci się układa :)
  • awatar dor0tka: pięknie wyglądasz :)
Pokaż wszystkie (17) ›