• Wpisów: 568
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 14:55
  • Licznik odwiedzin: 165 371 / 3952 dni
 
gwiazdkadg
 
Witam serdecznie,
dziś kolejny post z moimi refleksjami na temat chorych dzieci i w ogóle ludzi potrzebujących. Brałam udział w akcji KARTKA DLA OLIWKI, z tego co wiem dziewczynka otrzymała prawie milion karteczek. Teraz patrzmy ile miałaby pieniążków na ważne interwencje medyczne, gdyby każda z osób dających kartkę wysłała chociaż złotówkę !!!

I właśnie tutaj mój apel. Ja sama od niedawna zaczęłam wyszukiwać konta osóbek potrzebujących i chorych i co jakiś czas wpłacam właśnie tą jedną czy dwie złotówki na podane konta fundacji. Oczywiście potwierdzone, nie w jakieś nieznane źródła. Uważam, że dobro powraca a te dzieciaczki mają jeszcze przed sobą całe lata życia, że aż żal nie dać właśnie tej jednej złotówki. Nam nie ubędzie, a komuś może uratować życie !!

Teraz właśnie na pingerze zobaczyłam notatkę o małej Oliwii Maślance i bez wahania wpłaciłam drobną sumę... Zapraszam i Was do takiego dobrego gestu, myślę że to najlepsze co w tym momencie można zrobić i podarować drugiemu człowiekowi. A za kraj w którym żyjemy jest mi niestety wstyd - brak możliwości leczenia, zbyt drogie koszty, brak dofinansowania.. Ehh szkoda słów !!!
______________________________________________

Dziewczynka urodziła się z wadą serca i bardzo pilnie potrzebuje naszej pomocy!
2013-05-24-16.53.44.jpg


WIĘCEJ INFORMACJI:
r.pinger.pl/www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1069
www.facebook.com/(…)673057186058259…

Buziaki :*
PAMIĘTAJMY ŻE DOBRO POWRACA !!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego