• Wpisów: 568
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:55
  • Licznik odwiedzin: 180 936 / 4505 dni
 
gwiazdkadg
 
Hejka. Dzisiaj napiszę trochę co u mnie, choć dużo by opowiadać od początku bo 2 miesiące mnie tutaj nie było. Z najnowszych rzeczy napiszę, że praca pomału mnie wykańcza, najgorsze są noce - 12h stania a później cały dzień odsypiania bo inaczej kończy się to jak dziś - ból głowy, niemrawość itp. Co więcej chcą dać nam 9 nocek i 5 dniówek, co bardzo mnie bulwersuje!!
Poza tym to jest ok, bo mam kasę, ludzie w pracy są nawet ok.

Następna sprawa to włosy. Dofarbowałam wszystkie odrosty ("ombre" ) na ciemny brąz - mój kolor i miesiąc temu zagęściłam je metodą kerawax. Był to wielki błąd. Wydałam tysiąc zł. na włosy "dziewicze" ale niektóre mają rozdwojone końce, łączenia są niekiedy widoczne, zbijają się w strączki a najgorsze, że bardzo osłabiło to moje cebulki. Za jakieś 1,5 miesiąca ściągam je i chyba do tego już nie wrócę.

Co gorsze jednak uważam, że lepiej czułam się w jasnych włosach więc za jakiś czas, możliwe, że wrócę do blondu mimo, że to nie mój naturalny kolor :P

A co do szkoły to powoli piszę pracę licencjacką, badawczą. Wybrałam jednak temat o odżywkach do włosów. Niestety nie mam zbyt wielu publikacji na temat włosów itp. *Jakbyście znały jakieś dobre włosowe książki lub artykuły to dajcie znać*.
Zaczynam właśnie 6 semestr i nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko minął... Udało mi się pozaliczać wszystkie przedmioty na oceny 4 i więcej za pierwszym razem co uważam za sukces, przy moim obecnym trybie życia.

To chyba tak w skrócie byłoby tyle. Teraz idę spać bo dzisiejszy dzień był dla mnie dość męczący.


Paaaa :* Miłych snów!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego