• Wpisów: 568
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:55
  • Licznik odwiedzin: 180 936 / 4505 dni
 
gwiazdkadg
 
Witam cieplutko ;)
Niestety w długi weekend pogoda nie dopisuje.. Ja siedzę w domu i odpoczywam, bo ostatnio ciągle jestem w pracy jak nie w jednej to w drugiej, no i jeszcze szkoła i pisanie licencjatu..

Dawno nie pisałam, bo nie było o czym i nie było kiedy. Teraz mogę się wreszcie pochwalić co u mnie bo chyba się udało i mam drugą pracę już bardziej w moim zawodzie i w kręgu moich zainteresowań, bowiem maluję pazurki w salonie typowo pazurkowym :D póki co tylko manicure, ale za pedi też się wezmę z czasem :) jestem zadowolona że życie spłatało mi takiego psikusa i dało szansę. Poza tym jeszcze mam etat na stacji paliw i próbuję to jakoś wszystko pogodzić ze studiami ;p nie jest łatwo, ale jest przyjemnie i intensywnie. Poza tym co 2-3 dni ćwiczę z Ewą Chodakowską i realizuję moją pasję dot. fotografowania. Byłam niedawno na jednej nieprofesjonalnej sesji zdjęciowej, którą miło wspominam, a zdjęcie poniżej to mam nadzieję zapowiedź efektów..

m1.JPGBuziaki :*
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda z moich dawnych "znajomych". Ja Was wszystkich dziś właśnie czytałam :D ale niestety nie komentuję bo ogarnęłam ponad 300 Waszych wpisów :(

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego